wieloryb
ALL INCLUSIVE

Catalina magia rafy koralowej

100.00 $ 89.99 $
Przedpłata 50.00 $
background background

Wybierz miejsce Twojego pobytu:

Cena wycieczki uzależniona jest od miejsca Twojego pobytu.

palms

Rezerwację wycieczki można dokonać z maksymalnym 3 miesięcznym wyprzedzeniem.

Dzień przed wycieczką można dokonać rezerwacji internetowo najpóźniej do 16:00 czasu dominikańskiego lub 22:00 czasu polskiego. Po tych godzinach prosimy o kontakt telefoniczny.
Poczuj magię Cataliny — jednego z najpiękniejszych miejsc do nurkowania na całej Dominikanie. Połącz relaks i plażowanie w formie ALL INCLUSIVE z odkrywaniem fantastycznej rafy koralowej.

 

Catalina słynie z pięknych plaż, pełnych olśniewająco białego drobnego piasku i palm. Jednak oprócz wspaniałych widoków na samej wyspie jest to również jedno z najlepszych miejsc do nurkowania w Dominikanie — potwierdzi to każdy, kto choć raz widział ten cudowny podwodny świat.

Nasza wycieczka ma swój początek w porcie w La Romanie. Po 30 minutach spędzonych na statku, docieramy do celu. Znajdujemy się bezpośrednio nad rafą koralową i mamy czas na chwilę relaksu w przejrzystej, turkusowej wodzie.

Po otrzymaniu pełnego sprzętu, w skład którego wchodzą płetwy oraz maska z rurką (tradycyjny zestaw do snorkelingu) nadchodzi czas na podziwianie podwodnego piękna Dominikany. Będziecie mogli podziwiać piękno niespotykanych raf koralowych wraz z pływającymi pomiędzy nimi ławicami zjawiskowych, kolorowych rybek.

Następnie kierujemy się na jedną z najpiękniejszych i niezatłoczonych plaż, gdzie czekać na państwa będą wygodne leżaki, dobrze zaopatrzony open bar oraz obiad w formie bufetu. To również czas na pełny relaks i beztroskie plażowanie.

W przeciwieństwie do innych biur podróży gwarantujemy, że nasza plaża położona jest najbliżej przepięknej rafy, którą rzeczywiście warto zobaczyć!

Co w ramach wycieczki?

  • Cena za dziecko do lat 12 - 50$, dziecko do 2 lat bezpłatnie
  • Rejs katamaranem na przepiękną wyspę, nazywaną często „młodszą siostrą Saony”,

  • Snorkeling w wodach morza karaibskiego umożliwiający oglądanie przepięknej rafy koralowej oraz reszty podwodnego ekosystemu,

  • Relaks na wspaniałej plaży,

  • Pyszny obiad w formie bufetu oraz open bar 😉

  • Istnieje możliwość domówienia langusty w cenie 20 $ za osobę. Prosimy o informację w busie podczas odbioru z hotelu.

    O czym pamiętać?

  • Prosimy o zabranie voucherów — wydrukowanych lub w telefonie,

  • Pamiętajmy także o zabraniu strojów kąpielowych, ręczników, kremów do opalania, kapeluszy i czapeczek oraz dobrego humoru 🙂

Dostępne terminy Wybierz termin aby zarezerwować

Rezerwację wycieczki można dokonać z maksymalnym 3 miesięcznym wyprzedzeniem.

Dzień przed wycieczką można dokonać rezerwacji internetowo najpóźniej do 16:00 czasu dominikańskiego lub 22:00 czasu polskiego. Po tych godzinach prosimy o kontakt telefoniczny.

palms
fala
fala

Dlaczego warto z nami?

service

organizacja

Posiadamy licencję na organizowanie wycieczek, mamy też ważne ubezpieczenie. 
Zajmujemy się organizacją wycieczek w różne regiony Dominikany. Wszystko odbywa się w komfortowej oraz bardzo przyjacielskiej atmosferze. 
Staramy się o to zadbać na każdym kroku. Udowadniamy, że marzenia można spełniać każdego dnia. Turyści chwalą nas za to, że działamy zupełnie inaczej od tradycyjnych biur podróży. Nie działamy dla mas, lecz dla jednostek. Pełne zadowolenie klienta to dla nas najważniejsza sprawa.

service

przewodnicy

Zwiększamy zatrudnienie aby obsługiwać naszych gości na najwyższym możliwym poziomie. Nasi przewodnicy są NAJLEPSI! Potrafią dotrzeć do wyobraźni naszych odbiorców tak aby każdego zainteresować informacjami o Dominikanie. Naszym marzeniem było stworzyć team, który podzieli się swoją pasją i miłością do Dominikany z uczestnikami naszych wycieczek. I UDAŁO NAM SIĘ TO. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, pokazujemy niekwestionowane piękno Dominikany, pozostawiając uśmiech na Waszych twarzach.

service

optymalizacja czasu

 Zdajemy sobie sprawę z tego że jesteście na wakacjach i chcecie połączyć plażowanie wraz ze zwiedzaniem. Czasu nie ma za dużo, dlatego staramy się go optymalnie wykorzystać. Zajmujemy się tworzeniem autorskich programów. Pokazujemy wyspę z różnych stron, zarówno w wersji lądowej, jak i tej od morza. 

service

małe grupy

Chcemy pokazywać Dominikanę w taki sposób w jaki nie robi tego nikt inny. Zależy nam na tym, aby zabrać naszych gości w niezapomniane miejsca, które będą wspominać latami. Pokażemy Wam dominikańskie wyspy oraz życie, które się na nich toczy. Naszą dewizą jest to, aby unikać zatłoczonych i hałaśliwych miejsc. Staramy się pokazywać piękno w mniej uczęszczanych obszarach, z dala od komercji.

fala
fala
fala
fala
background background

Program wycieczki

7:30 - wyjazd z Bavaro - Punta Cana

9:30 - dojeżdżamy do portu w La Romana

10:00 - wypływamy z portu

11:00 - snorkeling w pobliżu wyspy Catalina

12:30 - docieramy na wyspę Catalina

12:45 - obiad

13:15 - 15:30 - czas wolny, plażowanie, snorkeling, open bar

16:30 - docieramy do portu w La Romana

18:30 - docieramy do Punta Cana, Bavaro

Pamiętajcie, że jesteśmy na Dominikanie Tutaj czas liczy się inaczej. W związku z tym podane czasy są orientacyjne
kokos palmy
background background palms
boat

Kontakt

Napisz do nas

 A zapewnimy Ci fantastyczną wycieczkę po Dominikanie, której nie zapomnisz do końca swojego życia!
 Bezpośredni kontakt: tel Whatsapp +182 9648 9799