wieloryb

Jaskinia Fun Fun

170.00 $ 149.99 $
Przedpłata 30.00 $
background background

Wybierz miejsce Twojego pobytu:

Cena wycieczki uzależniona jest od miejsca Twojego pobytu.

palms

Rezerwację wycieczki można dokonać z maksymalnym 3 miesięcznym wyprzedzeniem.


Dzień przed wycieczką można dokonać rezerwacji internetowo najpóźniej do 16:00 czasu dominikańskiego lub 22:00 czasu polskiego. Po tych godzinach prosimy o kontakt telefoniczny.

Wspaniała i ekstremalna wycieczka pełna niezapomnianych wrażeń oraz obfitująca w przepiękne widoki pobliskich gór. Z pewnością oczaruje Was krajobraz lasów namorzynowych i jaskiń poprzecinanych podziemnymi rzekami, które były wykorzystywane zarówno przez Indian Taino jak i lokalnych piratów.


Wycieczkę rozpoczynamy wcześnie rano i po dotarciu na Rancho Capote serwowane będzie śniadanie bogate w lokalne przysmaki. Tam też przygotowujemy się do dalszej wyprawy.Po przebraniu się w specjalne kombinezony, uprzęże i kaski z latarkami, będziemy gotowi do eksploracji słynnego, pobliskiego Parku Narodowego Los Haitises oraz największej w Dominikanie jaskini Fun Fun.Przygodę zaczynamy od 30-minutowej jazdy konnej, a następnie wędrówki przez las deszczowy Parku Narodowego Los Haitises, odkrywając gatunki flory i fauny charakterystyczne dla tej cudownej wyspy.Docierając do miejsca docelowego w asyście wykwalifikowanych przewodników, doświadczycie zjazdu po 20 metrowej linie, która zabierze nas do samego serca jaskini Fun Fun.W środku czekać będzie na nas niesamowity widok splątanych tuneli i pięknych formacji wyrzeźbionych w skałach. Należy przygotować się na odkrywanie dzikich grot i olbrzymich komnat, podziemnych oczek wodnych i rwących rzek. Tę pełną adrenaliny i świetnej zabawy wycieczkę zakończymy na Rancho Capote. Odkryj z nami podziemne bogactwa Dominikany!


Wycieczka codzienna.

Dostępne terminy Wybierz termin aby zarezerwować

Rezerwację wycieczki można dokonać z maksymalnym 3 miesięcznym wyprzedzeniem.


Dzień przed wycieczką można dokonać rezerwacji internetowo najpóźniej do 16:00 czasu dominikańskiego lub 22:00 czasu polskiego. Po tych godzinach prosimy o kontakt telefoniczny.

palms
fala
fala

Dlaczego warto z nami?

service

organizacja

Posiadamy licencję na organizowanie wycieczek, mamy też ważne ubezpieczenie. 
Zajmujemy się organizacją wycieczek w różne regiony Dominikany. Wszystko odbywa się w komfortowej oraz bardzo przyjacielskiej atmosferze. 
Staramy się o to zadbać na każdym kroku. Udowadniamy, że marzenia można spełniać każdego dnia. Turyści chwalą nas za to, że działamy zupełnie inaczej od tradycyjnych biur podróży. Nie działamy dla mas, lecz dla jednostek. Pełne zadowolenie klienta to dla nas najważniejsza sprawa.

service

przewodnicy

Zwiększamy zatrudnienie aby obsługiwać naszych gości na najwyższym możliwym poziomie. Nasi przewodnicy są NAJLEPSI! Potrafią dotrzeć do wyobraźni naszych odbiorców tak aby każdego zainteresować informacjami o Dominikanie. Naszym marzeniem było stworzyć team, który podzieli się swoją pasją i miłością do Dominikany z uczestnikami naszych wycieczek. I UDAŁO NAM SIĘ TO. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, pokazujemy niekwestionowane piękno Dominikany, pozostawiając uśmiech na Waszych twarzach.

service

optymalizacja czasu

 Zdajemy sobie sprawę z tego że jesteście na wakacjach i chcecie połączyć plażowanie wraz ze zwiedzaniem. Czasu nie ma za dużo, dlatego staramy się go optymalnie wykorzystać. Zajmujemy się tworzeniem autorskich programów. Pokazujemy wyspę z różnych stron, zarówno w wersji lądowej, jak i tej od morza. 

service

małe grupy

Chcemy pokazywać Dominikanę w taki sposób w jaki nie robi tego nikt inny. Zależy nam na tym, aby zabrać naszych gości w niezapomniane miejsca, które będą wspominać latami. Pokażemy Wam dominikańskie wyspy oraz życie, które się na nich toczy. Naszą dewizą jest to, aby unikać zatłoczonych i hałaśliwych miejsc. Staramy się pokazywać piękno w mniej uczęszczanych obszarach, z dala od komercji.

fala
fala
fala
fala
background background

Program wycieczki


Odwiedziny urokliwego Rancha Capote,

Przejazd konny na pięknych i zadbanych wierzchowcach w głąb Parku Narodowego Los Haitises,

Piesza wycieczka do największej i najpiękniejszej jaskini na Dominikanie,

Niesamowite widoki pośród labiryntów lasów namorzynowych, gęstej i bogatej roślinności oraz jaskiń z podziemnymi rzekami,

Dokładne zwiedzanie 2-kilometrowego odcinka jaskini pełne wielu niespodzianek!

Konna podróż powrotna na Rancho Capote.

Pamiętajcie, że jesteśmy na Dominikanie Tutaj czas liczy się inaczej. W związku z tym podane czasy są orientacyjne
kokos palmy
background background palms
boat

Kontakt

Napisz do nas

 A zapewnimy Ci fantastyczną wycieczkę po Dominikanie, której nie zapomnisz do końca swojego życia!
 Bezpośredni kontakt: tel Whatsapp +182 9648 9799