wieloryb

Małpi gaj

80.00 $ 79 $
Przedpłata 25.00 $
background background

Wybierz miejsce Twojego pobytu:

Cena wycieczki uzależniona jest od miejsca Twojego pobytu.

palms

Rezerwację wycieczki można dokonać z maksymalnym 3 miesięcznym wyprzedzeniem.


Dzień przed wycieczką można dokonać rezerwacji internetowo najpóźniej do 16:00 czasu dominikańskiego lub 22:00 czasu polskiego. Po tych godzinach prosimy o kontakt telefoniczny.
Lubisz zwierzęta ale nie chcesz zwiedzać ZOO? Chcesz zobaczyć wesołe małpki w ich naturalnym środowisku? W takim razie Małpi Gaj to dla Ciebie wycieczka wręcz obowiązkowa!

 

Idealna propozycja dla dzieci i dla dorosłych, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Małpi gaj to półdniowa wycieczka, podczas której obcować będziecie z sympatycznymi i zwinnymi małpkami w ich naturalnym środowisku (żadnych klatek!). Te sympatyczne i pocieszne stworzonka idealnie pozują do zdjęć i czyhają na Wasze pyszne orzeszki.

Oprócz spotkania z małpkami zapoznacie się z unikatową kulturą dominikańską i zwiedzicie urokliwą prowincję tego regionu. Dopełnieniem wspaniałej wycieczki będzie przejazd otwartą ciężarówką przez tereny położone blisko malowniczo położonej rzeki Anamuya. Te niezapomniane chwile dostarczą Wam niesamowitych wrażeń estetycznych i przyrodniczych.

Wycieczka codzienna.

Co w ramach wycieczki?

  • Spotkanie z sympatycznymi małpkami w ich naturalnym środowisku,

  • Niezapomniane doświadczenia, których nie da się poczuć w żadnym ZOO,

  • Podróż półotwartą ciężarówką typu Super Truck Safari,

  • Obcowanie z unikatową kulturą dominikańską,

  • Sprawny transport z hotelu i z powrotem.

  • Cena 45$ za dziecko 2-12 lat 

  • Dzieci do lat 2 - bezpłatnie

O czym pamiętać?

  • Prosimy o zabranie voucherów — wydrukowanych lub w telefonie,

Dostępne terminy Wybierz termin aby zarezerwować

Rezerwację wycieczki można dokonać z maksymalnym 3 miesięcznym wyprzedzeniem.


Dzień przed wycieczką można dokonać rezerwacji internetowo najpóźniej do 16:00 czasu dominikańskiego lub 22:00 czasu polskiego. Po tych godzinach prosimy o kontakt telefoniczny.

palms
fala
fala

Dlaczego warto z nami?

service

organizacja

Posiadamy licencję na organizowanie wycieczek, mamy też ważne ubezpieczenie. 
Zajmujemy się organizacją wycieczek w różne regiony Dominikany. Wszystko odbywa się w komfortowej oraz bardzo przyjacielskiej atmosferze. 
Staramy się o to zadbać na każdym kroku. Udowadniamy, że marzenia można spełniać każdego dnia. Turyści chwalą nas za to, że działamy zupełnie inaczej od tradycyjnych biur podróży. Nie działamy dla mas, lecz dla jednostek. Pełne zadowolenie klienta to dla nas najważniejsza sprawa.

service

przewodnicy

Zwiększamy zatrudnienie aby obsługiwać naszych gości na najwyższym możliwym poziomie. Nasi przewodnicy są NAJLEPSI! Potrafią dotrzeć do wyobraźni naszych odbiorców tak aby każdego zainteresować informacjami o Dominikanie. Naszym marzeniem było stworzyć team, który podzieli się swoją pasją i miłością do Dominikany z uczestnikami naszych wycieczek. I UDAŁO NAM SIĘ TO. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, pokazujemy niekwestionowane piękno Dominikany, pozostawiając uśmiech na Waszych twarzach.

service

optymalizacja czasu

 Zdajemy sobie sprawę z tego że jesteście na wakacjach i chcecie połączyć plażowanie wraz ze zwiedzaniem. Czasu nie ma za dużo, dlatego staramy się go optymalnie wykorzystać. Zajmujemy się tworzeniem autorskich programów. Pokazujemy wyspę z różnych stron, zarówno w wersji lądowej, jak i tej od morza. 

service

małe grupy

Chcemy pokazywać Dominikanę w taki sposób w jaki nie robi tego nikt inny. Zależy nam na tym, aby zabrać naszych gości w niezapomniane miejsca, które będą wspominać latami. Pokażemy Wam dominikańskie wyspy oraz życie, które się na nich toczy. Naszą dewizą jest to, aby unikać zatłoczonych i hałaśliwych miejsc. Staramy się pokazywać piękno w mniej uczęszczanych obszarach, z dala od komercji.

fala
fala
fala
fala
background background

Program wycieczki

Pamiętajcie, że jesteśmy na Dominikanie Tutaj czas liczy się inaczej. W związku z tym podane czasy są orientacyjne
kokos palmy
background background palms
boat

Kontakt

Napisz do nas

 A zapewnimy Ci fantastyczną wycieczkę po Dominikanie, której nie zapomnisz do końca swojego życia!
 Bezpośredni kontakt: tel Whatsapp +182 9648 9799