wieloryb

Pływanie z delfinami

130.00 $ 99.99 $
Przedpłata 25.00 $
background background

Wybierz miejsce Twojego pobytu:

Cena wycieczki uzależniona jest od miejsca Twojego pobytu.

palms

Rezerwację wycieczki można dokonać z maksymalnym 3 miesięcznym wyprzedzeniem.


Dzień przed wycieczką można dokonać rezerwacji internetowo najpóźniej do 16:00 czasu dominikańskiego lub 22:00 czasu polskiego. Po tych godzinach prosimy o kontakt telefoniczny.


Pływanie z delfinami – Dominikana, która na długo zapadnie w Waszej pamięci


Zwykłe zwiedzanie jest niewystarczające i nudne? A gdyby tak przeżyć fascynującą przygodę i w ramach rewelacyjnej zabawy popływać z delfinami u wybrzeży Oceanu Atlantyckiego? Z nami to możliwe!

 

Jak twierdzą wszyscy, którzy mieli okazję obcować z delfinami, kontakt z tymi wspaniałymi ssakami pozostawia niezapomniane wrażenia na całe życie. Poznaj delfiny w ich naturalnym środowisku. Doświadcz magii dotyku, zabawy i pocałunku tych niezwykle przyjaznych i najinteligentniejszych po człowieku ssaków.

Aby lepiej dopasować się do Państwa potrzeb, organizujemy tę niecodzienną przygodę w kilku wersjach programowych. Wszystko dopasowane do indywidualnych preferencji, czasu pływania i wielkości grupy. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi opcjami. 

Pływanie z delfinami: Program Funtastic

Program Funtastic – cena za dorosłego 99 USD (dzieci powyżej 1 m wzrostu 99 USD)

Program obejmuje 40 minut wspaniałej zabawy z delfinem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie pływają, ponieważ można stać swobodnie w wodzie sięgającej do pasa, kiedy delfin podpływa.

W zabawie jednocześnie bierze udział maksymalnie 20 osób.

W tym programie możliwy jest bezpłatny udział dzieci, które ukończyły co najmniej rok, a ich wzrost jest niższy niż 100 cm. Należy pamiętać, że takie rozwiązanie jest możliwe tylko w asyście dorosłego opiekuna. Dzieci poniżej 8 roku życia również muszą być w towarzystwie osoby dorosłej.

Pływanie z delfinami: Program Explorer

Program Explorer – cena za dorosłego 149 USD (dzieci powyżej 1 m wzrostu 99 USD)

Program obejmuje aż 50 minut pływania z delfinem. W tym pakiecie doświadczycie państwo jeszcze więcej atrakcji wynikających z pływania z tym ukochanym ssakiem. Trzymając go za ogon, płetwy lub tańcząc z nim w pełni poznacie niezwykłą naturę oraz przyjacielskość tych zwierząt. Po udanej zabawie obowiązkowy jest buziak dla delfina w ramach podziękowania!

W zabawie jednocześnie bierze udział maksymalnie 12 osób.

Dzieci od 1 do 8 roku życia muszą mieć minimum 100 cm wzrostu i biorą udział w tym programie jedynie przy asyście dorosłego opiekuna.

W ramach Programu Explorer obowiązkowe jest założenie kapoka.

Program Excellence – cena za dorosłego 199 USD (dzieci powyżej 1 m wzrostu 99 USD)

To program, który dostarczy Państwu niesamowitej dawki emocji. Prosimy o przygotowanie się na najwspanialsze doświadczenie jazdy na grzbiecie dwóch delfinów! Ponadto w ramach Programu Excellence będziecie Państwo podziwiać skoki delfinów. Punktem kulminacyjnym jest doświadczenie magii słynnego „foot push”, gdzie delfiny przy pełnej prędkości będą wynosić Was ku górze abyście mogli dopłynąć na ich grzbietach do przygotowanej platformy.

Program obejmuje 60 minut pływania z dwoma delfinami i przeznaczony jest maksymalnie dla 10 osób.

Dzieci od 1 do 8 roku życia muszą mieć minimum 100 cm wzrostu i biorą udział w tym programie jedynie przy asyście dorosłego opiekuna.

W ramach Programu Excellence obowiązkowe jest założenie kapoka.

Pływanie z delfinami: Program Excellence

Wycieczka codzienna.

Co w ramach wycieczki?

 • Fantastyczna przygoda i jedyna możliwość na to, by popływać z przyjaznymi delfinami,

 • Zabawa odbywa się w naturalnym otoczeniu wydzielonym bardzo blisko brzegu Oceanu Atlantyckiego,

 • Przednia, niepowtarzalna zabawa zarówno dla dorosłych jak i dzieci,

 • Pełne bezpieczeństwo nad którym czuwa wyszkolony personel,

 • Istnieje dodatkowa możliwość zakupu zdjęć wykonanych przez profesjonalnego fotografa towarzyszącego nam podczas pływania z delfinami.


 • Cena 99,99$ za dziecko 2-12 lat 

 • Dzieci do lat 2 - bezpłatnie

  Dominikana: O czym pamiętać przygotowując się na pływanie z delfinami?

O czym pamiętać?

 • Prosimy o zabranie voucherów — wydrukowanych lub w telefonie,

 • Opłata jedynie za wstęp – cena za dorosłego wynosi 35 USD (dzieci do 12 lat – 25 USD),

 • W rejonie Punta Cana, Bavaro, Cabeza de Toro oraz Uvero Alto odbiór z hotelu i transport powrotny jest wliczony w cenę. W przypadku innych regionów prosimy o kontakt w celu podania dopłaty za transport.

Dostępne terminy Wybierz termin aby zarezerwować

Rezerwację wycieczki można dokonać z maksymalnym 3 miesięcznym wyprzedzeniem.


Dzień przed wycieczką można dokonać rezerwacji internetowo najpóźniej do 16:00 czasu dominikańskiego lub 22:00 czasu polskiego. Po tych godzinach prosimy o kontakt telefoniczny.

palms
fala
fala

Dlaczego warto z nami?

service

organizacja

Posiadamy licencję na organizowanie wycieczek, mamy też ważne ubezpieczenie. 
Zajmujemy się organizacją wycieczek w różne regiony Dominikany. Wszystko odbywa się w komfortowej oraz bardzo przyjacielskiej atmosferze. 
Staramy się o to zadbać na każdym kroku. Udowadniamy, że marzenia można spełniać każdego dnia. Turyści chwalą nas za to, że działamy zupełnie inaczej od tradycyjnych biur podróży. Nie działamy dla mas, lecz dla jednostek. Pełne zadowolenie klienta to dla nas najważniejsza sprawa.

service

przewodnicy

Zwiększamy zatrudnienie aby obsługiwać naszych gości na najwyższym możliwym poziomie. Nasi przewodnicy są NAJLEPSI! Potrafią dotrzeć do wyobraźni naszych odbiorców tak aby każdego zainteresować informacjami o Dominikanie. Naszym marzeniem było stworzyć team, który podzieli się swoją pasją i miłością do Dominikany z uczestnikami naszych wycieczek. I UDAŁO NAM SIĘ TO. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, pokazujemy niekwestionowane piękno Dominikany, pozostawiając uśmiech na Waszych twarzach.

service

optymalizacja czasu

 Zdajemy sobie sprawę z tego że jesteście na wakacjach i chcecie połączyć plażowanie wraz ze zwiedzaniem. Czasu nie ma za dużo, dlatego staramy się go optymalnie wykorzystać. Zajmujemy się tworzeniem autorskich programów. Pokazujemy wyspę z różnych stron, zarówno w wersji lądowej, jak i tej od morza. 

service

małe grupy

Chcemy pokazywać Dominikanę w taki sposób w jaki nie robi tego nikt inny. Zależy nam na tym, aby zabrać naszych gości w niezapomniane miejsca, które będą wspominać latami. Pokażemy Wam dominikańskie wyspy oraz życie, które się na nich toczy. Naszą dewizą jest to, aby unikać zatłoczonych i hałaśliwych miejsc. Staramy się pokazywać piękno w mniej uczęszczanych obszarach, z dala od komercji.

fala
fala
fala
fala
background background

Program wycieczki

Pamiętajcie, że jesteśmy na Dominikanie Tutaj czas liczy się inaczej. W związku z tym podane czasy są orientacyjne
kokos palmy
background background palms
boat

Kontakt

Napisz do nas

 A zapewnimy Ci fantastyczną wycieczkę po Dominikanie, której nie zapomnisz do końca swojego życia!
 Bezpośredni kontakt: tel Whatsapp +182 9648 9799