wieloryb
ALL INCLUSIVE

Saona private VIP

1200.00 $ 900 $
Przedpłata 200.00 $
background background

Wybierz miejsce Twojego pobytu:

Cena wycieczki uzależniona jest od miejsca Twojego pobytu.

palms

Saona private VIP jest organizowana na specjalne zamówienie, dlatego zapraszamy do kontaktu, ustalenia daty i wyceny poprzez nasz formularz kontaktowy.


Przeżyj wspaniałą, kameralną przygodę w gronie najbliższych! Podróżuj prywatną łodzią, zrelaksuj się na Piscina Natural — nazywaną również „wanną Karaibów” i spędź wspaniałe chwile na najpiękniejszej plaży Saony — Tao z dala od zgiełku innych plażowiczów. Odwiedź również malownicze miasteczko Altos de Chavon, wykonane w całości z wapienia koralowego.

Specjalnie dla Ciebie i Twoich najbliższych zorganizujemy kameralną, autorską wersję tej wycieczki — dopasowaną w 100% do Waszych potrzeb i indywidualnych upodobań!

Karaibską przygodę rozpoczynamy z samego rana, aby ominąć inne grupy wycieczkowe. Prywatną łodzią wypływamy na Saonę — jedną z najpiękniejszych wysp w Dominikanie. Pierwszy postój odbędziemy w miejscu nazywanym Piscina Natural — inaczej „wanna Karaibów”.

To czas na wspaniały relaks, pełne odprężenie i podziwianie piękna przyrody z turkusową wodą i drobnym białym piaskiem na czele. Miejsce to słynie także z przepięknych rozgwiazd. Chwila wytchnienia zostanie uzupełniona dobiegającymi z nieopodal rytmami dominikańskiej bachaty. Pragnienie natomiast będą mogli Państwo ugasić zimnymi koktajlami Cuba Libre lub Santo Libre.

Następny przystanek to wspaniale położona, najpiękniejsza na Saonie Plaża Tao. Miejscowi tę malowniczą, gęsto porośniętą powyginanymi palmami plażę nazywają rajem na ziemi. To nadal kameralne i dzikie miejsce, oddzielone od zgiełku innych plażowiczów.

Na plaży czekać będzie na Państwa przepięknie przystrojony i suto zastawiony stół. Asystować nam będzie kelner, który w zależności od Państwa upodobań, serwować będzie kolorowe i przepyszne drinki oraz napoje bezalkoholowe. W drodze powrotnej ponownie zatrzymujemy się na Piscina Natural, aby móc podziwiać rozgwiazdy, kiedy wszystkie pozostałe grupy wycieczkowe przebywają na Saonie.


 

Co w ramach wycieczki?

 • Prywatny rejs wygodnym i szybką łodzią z dobrym nagłośnieniem,

 • Podziwianie Piscina Natural, czyli basenu naturalnego nazywanego „wanną Karaibów”,

 • Długi, relaksujący pobyt na plaży Tao, uważanej za najpiękniejszą na Saonie,

 • Wspaniały obiad na plaży z przepięknie przystrojonym, suto zastawionym stołem i pełną obsługą prywatnego kelnera. Pyszna langusta w cenie. Naszym gościom należy się wszystko, co NAJLEPSZE! 😉

 • Lokalne i importowane alkohole, napoje bezalkoholowe oraz wyśmienite owoce podawane podczas całego rejsu,

 • Poczęstunek w drodze powrotnej,

 • Najlepszy Polski przewodnik,

 • Sprawny powrót do hotelu.

O czym pamiętać?

 • Cena dotyczy rezerwacji za cztery osoby. Każda dodatkowa osoba to koszt 85 USD,

 • Prosimy o zabranie voucherów — wydrukowanych lub w telefonie,

 • Pamiętajmy także o zabraniu strojów kąpielowych, ręczników, kremów do opalania, kapeluszy i czapeczek oraz dobrego humoru 🙂

Dostępne terminy Wybierz termin aby zarezerwować

Saona private VIP jest organizowana na specjalne zamówienie, dlatego zapraszamy do kontaktu, ustalenia daty i wyceny poprzez nasz formularz kontaktowy.

palms
fala
fala

Dlaczego warto z nami?

service

organizacja

Posiadamy licencję na organizowanie wycieczek, mamy też ważne ubezpieczenie. 
Zajmujemy się organizacją wycieczek w różne regiony Dominikany. Wszystko odbywa się w komfortowej oraz bardzo przyjacielskiej atmosferze. 
Staramy się o to zadbać na każdym kroku. Udowadniamy, że marzenia można spełniać każdego dnia. Turyści chwalą nas za to, że działamy zupełnie inaczej od tradycyjnych biur podróży. Nie działamy dla mas, lecz dla jednostek. Pełne zadowolenie klienta to dla nas najważniejsza sprawa.

service

przewodnicy

Zwiększamy zatrudnienie aby obsługiwać naszych gości na najwyższym możliwym poziomie. Nasi przewodnicy są NAJLEPSI! Potrafią dotrzeć do wyobraźni naszych odbiorców tak aby każdego zainteresować informacjami o Dominikanie. Naszym marzeniem było stworzyć team, który podzieli się swoją pasją i miłością do Dominikany z uczestnikami naszych wycieczek. I UDAŁO NAM SIĘ TO. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, pokazujemy niekwestionowane piękno Dominikany, pozostawiając uśmiech na Waszych twarzach.

service

optymalizacja czasu

 Zdajemy sobie sprawę z tego że jesteście na wakacjach i chcecie połączyć plażowanie wraz ze zwiedzaniem. Czasu nie ma za dużo, dlatego staramy się go optymalnie wykorzystać. Zajmujemy się tworzeniem autorskich programów. Pokazujemy wyspę z różnych stron, zarówno w wersji lądowej, jak i tej od morza. 

service

małe grupy

Chcemy pokazywać Dominikanę w taki sposób w jaki nie robi tego nikt inny. Zależy nam na tym, aby zabrać naszych gości w niezapomniane miejsca, które będą wspominać latami. Pokażemy Wam dominikańskie wyspy oraz życie, które się na nich toczy. Naszą dewizą jest to, aby unikać zatłoczonych i hałaśliwych miejsc. Staramy się pokazywać piękno w mniej uczęszczanych obszarach, z dala od komercji.

fala
fala
fala
fala
background background

Program wycieczki

Pamiętajcie, że jesteśmy na Dominikanie Tutaj czas liczy się inaczej. W związku z tym podane czasy są orientacyjne
kokos palmy
background background palms
boat

Kontakt

Napisz do nas

 A zapewnimy Ci fantastyczną wycieczkę po Dominikanie, której nie zapomnisz do końca swojego życia!
 Bezpośredni kontakt: tel Whatsapp +182 9648 9799