wieloryb

Scape Park z Zip-line, Hoyo Azul i Xenotes

160.00 $ 129.99 $
Przedpłata 45.00 $
background background

Wybierz miejsce Twojego pobytu:

Cena wycieczki uzależniona jest od miejsca Twojego pobytu.

palms

Rezerwację wycieczki można dokonać z maksymalnym 3 miesięcznym wyprzedzeniem.


Dzień przed wycieczką można dokonać rezerwacji internetowo najpóźniej do 16:00 czasu dominikańskiego lub 22:00 czasu polskiego. Po tych godzinach prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Park linowy mieści się na terenie Cap Cany — ekskluzywnej miejscowości turystycznej, położonej na wschodnich wybrzeżach Dominikany. Według wielu jest to jeden z najbardziej urokliwych zakątków tego kraju.

W skład Scape Parku zbudowanego na malowniczo położonym płaskowyżu wchodzi osiem tras linowych, dzięki którym oprócz dobrej zabawy i adrenaliny gwarantowane są równie wspaniałe widoki!

Zwiedzimy również jaskinię Hoyo Azul, słynącą z cudownej laguny pełnej przyjemnie chłodnej wody o turkusowym kolorze. Jest to naturalne, zjawiskowe jeziorko, w którym można będzie się wykąpać.

Dodatkową atrakcję stanowi niedawno otwarty zjazd tyrolką do nowo powstałego sztucznego jeziorka Xenotes. Niepowtarzalny przejazd wśród kaskad wody jest rzeczą, której zwyczajnie nie można pominąć!

Scape Park położony jest na obszarze Punta Cana, Bavaro w związku z tym przejazd do parku linowego nie zajmuje dużo czasu.

Wycieczka codzienna oprócz niedziel.

Co w ramach wycieczki?

  • Zabawa w parku linowym, położonym na malowniczym płaskowyżu,

  • Zjazd na tyrolce do wspaniałego sztucznego jeziora z kaskadami,

  • Wycieczka pośród pięknej roślinności, prowadząca do Hoyo Azul,

  • Niezapomniane widoki i ekstremalna zabawa 🙂

  • Pyszny obiad w cenie.

  • Cena 90$ za dziecko 2-12 lat 

  • Dzieci do lat 2 - bezpłatnie

O czym pamiętać?

  • Minimalny wiek uczestnika to 6 lat,

  • Prosimy o zabranie voucherów — wydrukowanych lub w telefonie,

  • Pamiętajmy także o zabraniu strojów kąpielowych, ręczników, kremów do opalania, kapeluszy i czapeczek oraz dobrego humoru 🙂To wycieczka przeznaczona dla osób, które lubią połączenie relaksu z aktywnym wypoczynkiem, a to wszystko w niesamowitym otoczeniu przyrody.
Dostępne terminy Wybierz termin aby zarezerwować

Rezerwację wycieczki można dokonać z maksymalnym 3 miesięcznym wyprzedzeniem.


Dzień przed wycieczką można dokonać rezerwacji internetowo najpóźniej do 16:00 czasu dominikańskiego lub 22:00 czasu polskiego. Po tych godzinach prosimy o kontakt telefoniczny.

palms
fala
fala

Dlaczego warto z nami?

service

organizacja

Posiadamy licencję na organizowanie wycieczek, mamy też ważne ubezpieczenie. 
Zajmujemy się organizacją wycieczek w różne regiony Dominikany. Wszystko odbywa się w komfortowej oraz bardzo przyjacielskiej atmosferze. 
Staramy się o to zadbać na każdym kroku. Udowadniamy, że marzenia można spełniać każdego dnia. Turyści chwalą nas za to, że działamy zupełnie inaczej od tradycyjnych biur podróży. Nie działamy dla mas, lecz dla jednostek. Pełne zadowolenie klienta to dla nas najważniejsza sprawa.

service

przewodnicy

Zwiększamy zatrudnienie aby obsługiwać naszych gości na najwyższym możliwym poziomie. Nasi przewodnicy są NAJLEPSI! Potrafią dotrzeć do wyobraźni naszych odbiorców tak aby każdego zainteresować informacjami o Dominikanie. Naszym marzeniem było stworzyć team, który podzieli się swoją pasją i miłością do Dominikany z uczestnikami naszych wycieczek. I UDAŁO NAM SIĘ TO. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, pokazujemy niekwestionowane piękno Dominikany, pozostawiając uśmiech na Waszych twarzach.

service

optymalizacja czasu

 Zdajemy sobie sprawę z tego że jesteście na wakacjach i chcecie połączyć plażowanie wraz ze zwiedzaniem. Czasu nie ma za dużo, dlatego staramy się go optymalnie wykorzystać. Zajmujemy się tworzeniem autorskich programów. Pokazujemy wyspę z różnych stron, zarówno w wersji lądowej, jak i tej od morza. 

service

małe grupy

Chcemy pokazywać Dominikanę w taki sposób w jaki nie robi tego nikt inny. Zależy nam na tym, aby zabrać naszych gości w niezapomniane miejsca, które będą wspominać latami. Pokażemy Wam dominikańskie wyspy oraz życie, które się na nich toczy. Naszą dewizą jest to, aby unikać zatłoczonych i hałaśliwych miejsc. Staramy się pokazywać piękno w mniej uczęszczanych obszarach, z dala od komercji.

fala
fala
fala
fala
background background

Program wycieczki

Pamiętajcie, że jesteśmy na Dominikanie Tutaj czas liczy się inaczej. W związku z tym podane czasy są orientacyjne
kokos palmy
background background palms
boat

Kontakt

Napisz do nas

 A zapewnimy Ci fantastyczną wycieczkę po Dominikanie, której nie zapomnisz do końca swojego życia!
 Bezpośredni kontakt: tel Whatsapp +182 9648 9799