wieloryb

Statek piracki

115.00 $ 104.99 $
Przedpłata 35.00 $
background background

Wybierz miejsce Twojego pobytu:

Cena wycieczki uzależniona jest od miejsca Twojego pobytu.

palms

Rezerwację wycieczki można dokonać z maksymalnym 3 miesięcznym wyprzedzeniem.


Dzień przed wycieczką można dokonać rezerwacji internetowo najpóźniej do 16:00 czasu dominikańskiego lub 22:00 czasu polskiego. Po tych godzinach prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Wyrusz w niezapomnianą przygodę razem z Kapitanem Blacklandem i innymi piratami. Celem jest poszukiwanie bezcennych, zaginionych skarbów.

Po zaciągnięciu się na pokład Kapitan Blackand wraz z załogą przeczytano Was z kodeksem pirata , byście mogli razem z nimi odeprzeć atak i próbkę abordażu ze stronami innymi , nieprzyjacielskiego statku piratów.

 

Dodatkowa radość stanowi odkrywanie niesamowitych atrakcji na pełnej rekinów wyspy Shark! Tam wraz z innymi adeptami związanymi z rekinami (tylko tymi przyjaznymi!) I płaszczkami, autor: sam koniec wpaść w wir pirackiego, szalonego tańca na pokładzie statku w stylu legendarnej Czarnej Perły . Dołącz z nami do pirackiej braci i zaciągnij się na pokład już dziś! Arrrrgh!

 

Wycieczka codzienna (oprócz niedziel).

Co w ramach wycieczek?

 • Wspaniały i niezapomniany rejs statkiem pirackim wraz z załogą – idealna rozrywka dla rodzin z dziećmi,

 • Obserwacja podwodnego życia w ramach snorkelingu,

 • Pływanie razem z cudownymi rekinami i sympatycznymi płaszczkami Niesamowita wycieczka trwająca pół dnia,

 • Lekkie i pyszne przekąski w cenie,

 • Napoje bezalkoholowe dla naszych milusińskich oraz alkohole dla rodziców w cenie,

 • Sympatyczny anglojęzyczny pilot wycieczki i opisana załoga piracka (również anglojęzyczna)

 • Podczas zabawy możesz poczuć się jak prawdziwy pirat, arrrgh!

 • Dzieci 2-12 lat bezpłatnie

O czym pamiętać?

 • Proszę o zabranie voucherów – wydrukowanych lub w telefonie,

 • W rejonie Punta Cana, Bavaro, Cabeza de Toro oraz Uvero Alto odbiór z hotelu i transport powrotny jest wliczony w cenę. W sprawie innych regionów proszonych o kontakt w celu podania dopłat za transport.

 • Jedna osoba dorosła może zabrać tylko jedno dziecko.


Arrrrgh wszyscy na pokładzie! Wyruszamy w rejs w poszukiwaniu zaginionych skarbów. Przed nami nieodkryte lądy i wspaniałe przygody! Wszyscy młodociani piraci mile widziani (nawet ci bez papug).
Dostępne terminy Wybierz termin aby zarezerwować

Rezerwację wycieczki można dokonać z maksymalnym 3 miesięcznym wyprzedzeniem.


Dzień przed wycieczką można dokonać rezerwacji internetowo najpóźniej do 16:00 czasu dominikańskiego lub 22:00 czasu polskiego. Po tych godzinach prosimy o kontakt telefoniczny.

palms
fala
fala

Dlaczego warto z nami?

service

organizacja

Posiadamy licencję na organizowanie wycieczek, mamy też ważne ubezpieczenie. 
Zajmujemy się organizacją wycieczek w różne regiony Dominikany. Wszystko odbywa się w komfortowej oraz bardzo przyjacielskiej atmosferze. 
Staramy się o to zadbać na każdym kroku. Udowadniamy, że marzenia można spełniać każdego dnia. Turyści chwalą nas za to, że działamy zupełnie inaczej od tradycyjnych biur podróży. Nie działamy dla mas, lecz dla jednostek. Pełne zadowolenie klienta to dla nas najważniejsza sprawa.

service

przewodnicy

Zwiększamy zatrudnienie aby obsługiwać naszych gości na najwyższym możliwym poziomie. Nasi przewodnicy są NAJLEPSI! Potrafią dotrzeć do wyobraźni naszych odbiorców tak aby każdego zainteresować informacjami o Dominikanie. Naszym marzeniem było stworzyć team, który podzieli się swoją pasją i miłością do Dominikany z uczestnikami naszych wycieczek. I UDAŁO NAM SIĘ TO. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, pokazujemy niekwestionowane piękno Dominikany, pozostawiając uśmiech na Waszych twarzach.

service

optymalizacja czasu

 Zdajemy sobie sprawę z tego że jesteście na wakacjach i chcecie połączyć plażowanie wraz ze zwiedzaniem. Czasu nie ma za dużo, dlatego staramy się go optymalnie wykorzystać. Zajmujemy się tworzeniem autorskich programów. Pokazujemy wyspę z różnych stron, zarówno w wersji lądowej, jak i tej od morza. 

service

małe grupy

Chcemy pokazywać Dominikanę w taki sposób w jaki nie robi tego nikt inny. Zależy nam na tym, aby zabrać naszych gości w niezapomniane miejsca, które będą wspominać latami. Pokażemy Wam dominikańskie wyspy oraz życie, które się na nich toczy. Naszą dewizą jest to, aby unikać zatłoczonych i hałaśliwych miejsc. Staramy się pokazywać piękno w mniej uczęszczanych obszarach, z dala od komercji.

fala
fala
fala
fala
background background

Program wycieczki

Pamiętajcie, że jesteśmy na Dominikanie Tutaj czas liczy się inaczej. W związku z tym podane czasy są orientacyjne
kokos palmy
background background palms
boat

Kontakt

Napisz do nas

 A zapewnimy Ci fantastyczną wycieczkę po Dominikanie, której nie zapomnisz do końca swojego życia!
 Bezpośredni kontakt: tel Whatsapp +182 9648 9799