wieloryb

Wędkowanie pełnomorskie

135.00 $ 129.99 $
Przedpłata 35.00 $
background background

Wybierz miejsce Twojego pobytu:

Cena wycieczki uzależniona jest od miejsca Twojego pobytu.

palms

Rezerwację wycieczki można dokonać z maksymalnym 3 miesięcznym wyprzedzeniem.


Dzień przed wycieczką można dokonać rezerwacji internetowo najpóźniej do 16:00 czasu dominikańskiego lub 22:00 czasu polskiego. Po tych godzinach prosimy o kontakt telefoniczny.


To gratka dla wszystkich osób kochających wędkowanie! Udaj się w niezapomnianą, trwającą pół dnia przygodę na pełnym oceanie. Twoim sprzymierzeńcem będzie specjalistyczna, świetnie wyposażona łódź trollngowa, wyspecjalizowana do połowu ryb. Przeżyj niesamowite chwile ekscytacji podczas polowania na naprawdę dużą rybę.


Przy odrobinie szczęścia uda Ci się złowić Marlina – króla morskich otchłani, niezwykle cenionego w wędkarstwie sportowym. Występuje on jedynie w strefie tropikalnej i subtropikalnej, znany jest ze swojej szybkości i siły. Dominikańskie okazy osiągają nawet do 4 metrów! Poczuj się jak prawdziwy zdobywca i bohater powieści Ernesta Hemingwaya “Stary człowiek i morze” próbując okiełznać tę bestię!Przeżyj niezapomnianą przygodę na otwartym oceanie, polując z nami na białego lub błękitnego Marlina.

Wycieczka codzienna.

Wędkowanie pełnomorskie jest idealną rozrywką dla osób, które czują ekscytację w polowaniu na dużą rybę. Królem morskich odchłani pozostaje niedościgniony Merlin, kto go złowi ten poczuje się jak prawdziwy zdobywca.

Jest to pół dniowa wycieczka w małej grupie zapewniająca komfort na wpełni wyposazonej łodzi trollingowej. Niezapomniana przygoda na otwartm Oceanie. Zapoluj z nami na białego lub błękitnego merlina.

Dostępne terminy Wybierz termin aby zarezerwować

Rezerwację wycieczki można dokonać z maksymalnym 3 miesięcznym wyprzedzeniem.


Dzień przed wycieczką można dokonać rezerwacji internetowo najpóźniej do 16:00 czasu dominikańskiego lub 22:00 czasu polskiego. Po tych godzinach prosimy o kontakt telefoniczny.

palms
fala
fala

Dlaczego warto z nami?

service

organizacja

Posiadamy licencję na organizowanie wycieczek, mamy też ważne ubezpieczenie. 
Zajmujemy się organizacją wycieczek w różne regiony Dominikany. Wszystko odbywa się w komfortowej oraz bardzo przyjacielskiej atmosferze. 
Staramy się o to zadbać na każdym kroku. Udowadniamy, że marzenia można spełniać każdego dnia. Turyści chwalą nas za to, że działamy zupełnie inaczej od tradycyjnych biur podróży. Nie działamy dla mas, lecz dla jednostek. Pełne zadowolenie klienta to dla nas najważniejsza sprawa.

service

przewodnicy

Zwiększamy zatrudnienie aby obsługiwać naszych gości na najwyższym możliwym poziomie. Nasi przewodnicy są NAJLEPSI! Potrafią dotrzeć do wyobraźni naszych odbiorców tak aby każdego zainteresować informacjami o Dominikanie. Naszym marzeniem było stworzyć team, który podzieli się swoją pasją i miłością do Dominikany z uczestnikami naszych wycieczek. I UDAŁO NAM SIĘ TO. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, pokazujemy niekwestionowane piękno Dominikany, pozostawiając uśmiech na Waszych twarzach.

service

optymalizacja czasu

 Zdajemy sobie sprawę z tego że jesteście na wakacjach i chcecie połączyć plażowanie wraz ze zwiedzaniem. Czasu nie ma za dużo, dlatego staramy się go optymalnie wykorzystać. Zajmujemy się tworzeniem autorskich programów. Pokazujemy wyspę z różnych stron, zarówno w wersji lądowej, jak i tej od morza. 

service

małe grupy

Chcemy pokazywać Dominikanę w taki sposób w jaki nie robi tego nikt inny. Zależy nam na tym, aby zabrać naszych gości w niezapomniane miejsca, które będą wspominać latami. Pokażemy Wam dominikańskie wyspy oraz życie, które się na nich toczy. Naszą dewizą jest to, aby unikać zatłoczonych i hałaśliwych miejsc. Staramy się pokazywać piękno w mniej uczęszczanych obszarach, z dala od komercji.

fala
fala
fala
fala
background background

Program wycieczki

Profesjonalna, specjalnie przygotowana do łowienia i dobrze wyposażona łódź trollingowa wraz ze sprzętem.

Możliwość złowienia Marlina, tuńczyka, barakudy czy koryfeny (nazywanej także mahi – mahi).

Trwająca 4 godziny wycieczka organizowana w małych grupach do 12 osób.

Wyspecjalizowana, profesjonalna i przyjazna obsługa z kanadyjskim kapitałem.

Napoje bezalkoholowe oraz piwo i rum w cenie.

Przygotowanie złowionej ryby jest dodatkowo płatne (10 $ za okaz).

Pamiętajcie, że jesteśmy na Dominikanie Tutaj czas liczy się inaczej. W związku z tym podane czasy są orientacyjne
kokos palmy
background background palms
boat

Kontakt

Napisz do nas

 A zapewnimy Ci fantastyczną wycieczkę po Dominikanie, której nie zapomnisz do końca swojego życia!
 Bezpośredni kontakt: tel Whatsapp +182 9648 9799